Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Κατάδυση | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo Ρίο ντε Τζανέιρο με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 7 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Praia do Leme. Αυτό το διαμέρισμα 30 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 3 άτομα.
Estátua de Ibrahim Sued απέχει περίπου 600 μέτρα από το διαμέρισμα, ενώ το Ρίο ντε Τζανέιρο βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Το Φρούριο Duque de Caxias απέχει επίσης 16 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo.
Απολαύστε άνετο μπάνιο του διαμερίσματος, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Θα βρείτε επίσης ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Οι επισκέπτες του καταλύματος μπορούν να χρησιμοποιήσουν μικρή κουζίνα για να ετοιμάσουν ένα νόστιμο γεύμα. Το αεροδρόμιο Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν βρίσκεται 5 χλμ μακριά από το κατάλυμα, ενώ ο σταθμός του μέτρο Cardeal Arcoverde είναι σε απόσταση 800 μέτρων. Οι δραστήριοι επισκέπτες μπορούν επίσης να δοκιμάσουν κατάδυση.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia Vermelha1,5 χλμ.
- Aterro do Flamengo4,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο9 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κατάδυση
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo;
Praia do Leme καθώς και Boardwalk of Copacabana βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo αποτελεί 35$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo;
Το το διαμέρισμα Charmoso Loft Na Praia Mais Famosa Do Mundo παρέχει χώρος στάθμευσης.